Dostępne w każdym formacie

Foto Obrazy

Odmień swoje wnętrze. Zamów zdjęcia w dużym rozmiarze i ciesz się najwyższą jakością zdjęc. Oferujemy druk foto obrazów w bardzo wysokiej jakości na wszystkich dostepnych podłożach. Najczęsciej spotykaną formą są foto obrazy na płutnie malarskim napinane na krosno, gotowe do zawieszenia lub oprawienia. Bardzo często wyierane są fotobrazy w nowoczesnej formie drukowane na płycie warstwowej lub pod szkłem optic white oraz szkłem akrylowym.

Dostępne technologie druku: ecosolvent, latex, uv

dpi to najwyższa dostępna jakość druku wielkoformatowego

kolorów do druku; CMYK + kolory jasne

Submit your design

Foto obrazy najwyższej jakości

Zapraszamy do skożystania z oferty gotowych szablonów i projektów  gotowych do druku z wspazanymi przez Państwa danymi. Banery drukujemy głównie na materiale powlekanym z oczkowaniem co 50cm w standradzie. Jeśli jest taka potrzeba wykańczamy również banery innaczej.  Wybiejąc szablon znacznie przyspiesza się czas produkji i dzięki temu można odebrać gotowy baner z dnia na dzień.

 Jeśli potrzebujesz wydruków bardzo wysokiej jakości np na “firanki” do galerii hanlowych dobrze trafiłeś. Oferujemy druk solventowy oraz UV na głowichac z bardzo małą kroplą 15pl oraz rodzielczością do 1200dpi! Gwarantujemy ostry druk bez pasków, przebarwień czy innych artefaktów

Drukujemy również na siatkach mesh

Oferujemy druk na atestowanych siatkach mesh oraz ekonomicznych w zależności od Państwa potrzeb. 

Ceny

Trzy systemy cenowe

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, reselerami oraz kożystających z systemu dropprint z indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od “ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Ceny przy pojedynczym zamówieniu

czas realizacji / format 6dni roboczych 5dni roboczych 4dni roboczych 3 dni robocze 2 dni robocze na następny dzień odbiór dziś
canvas pcv 296g 30 zł/m2 32 zł/m2 34 zł/m2 36 zł/m2 38 zł/m2 45 zł/m2 55 zł/m2
canvas bawełniany 410g 37 zł/m2 39 zł/m2 41 zł/m2 43 zł/m2 45zł/m2 55 zł/m2 65zł/m2

Podane ceny są cenami netto, termin realizacji jest również uzależniony od wielkości zamówiania dlatego zawsze go potwierdzamy po otrzymaniu prawidłowo przygotowanych plików do druku.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Zrobimy to za Ciebie

Jeśli mamy przygotować plik za Ciebie daj znać a my już wszystkim się zajmiemy bez dodatkowych opłat.

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Szybko, ładnie i konkretnie. 

Fantastyczna realizacja fototapety na szafę do przedpokoju. Profesjonalne wykonanie i doradztwo. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Polecam.

Tatiana  – (opinia z google)

Kolejna realizacja na najwyższym poziomie. Praca z Wami to największa przyjemność

Piotr – warszawski dom mediowy

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej